Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow На Тернопільщині пройшов військово-історичний фестиваль "Чортківська офензива" Сьогодні: 28.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


На Тернопільщині пройшов військово-історичний фестиваль "Чортківська офензива" Надрукувати
Любомир Горбач   
10.06.2019
3 дні тривав на Тернопільщині військово-історичний фестиваль "Чортківська офензива", присвячений 100-річчю наступальної військової операції Української Галицької Армії.
Розпочався фестиваль 7 червня у с.Ягільниця на Тернопільщині. І це була перша локація, де учасники фестивалю зустрілися з реконструкторами з Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять".

Але найбільш масштабна реконструкція бою відбулася у неділю в м.Чорткові. У заході брали участь реконструктори в автентичній військовій формі, використовуючи справжні кулемети, гармати та гвинтівки тих років. Постріли, вибухи, бойовий клич було чутно далеко від основного місця локації. Всипана гільзами земля, дим та запах сірки ще довго нагадували про запеклу боротьбу.

За матеріалами ЗМІ

Постріли холостих набоїв та гармат лунали на весь Чортків

"Чортківська офензива": на Тернопільщині стартував історико-військовий фестиваль

Сторіччя Чортківської Офензиви (багато ФОТО ;-) )

 Історична довідка

Чортківська офензива - історична назва наступальної військової операції Української Галицької Армії, яка тривала в період з 7 по 28 червня 1919 року. Це – одна із найзначніших наступальних операцій, які здійснила Галицька армія під час польсько-української війни в Галичині 1918—1919 роках. Тоді 25 тисяч українських солдатів і офіцерів примусили відступити по всій лінії фронту більш як 100-тисячну польську армію, добре озброєну і підсилену французами.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)