Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» взяли участь у створенні фільму Сьогодні: 28.09.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» взяли участь у створенні фільму Надрукувати
Гурток військово-історичної реконструкції   
22.05.2007

FilmRS 13
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey Datso Члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» взяли участь у створенні фільму, присвяченого сторіччю народження головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича.

Діяльність Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» побудована на кількох тематичних напрямках, що у своїй роботі відображають мету та завдання Товариства. Досить важливим, захоплюючим та цікавим є напрямок військово-історичної реконструкції. Під час збору спогадів та польових досліджень ми відчуваємо та розуміємо, що війна це не гра в міфічного американського “рембо”, а жахлива та жорстока, спровокована псевдо політиками людиноненависницька стихія, яка на своєму шляху топить у крові усіх учасників воюючих сторін.

Україна у минулому сторіччі стала місцем територіальних зазіхань та військових протистоянь кількох держав. Кожна з них за мету ставила загарбання українських земель та перетворення українського народу на своїх рабів.
Найжахливішою за кількістю жертв виявилась більшовицька та нацистська тоталітарні системи.

Героїчна боротьба українського народу проти усіх окупантів у різний період та в складі різних військових формувань для підростаючого молодого покоління є прикладом любові до рідної Батьківщини.

Героїзм учасників визвольних змагань надихає членів Товариства у намаганні частково реконструювати у військово-спортивних польових іграх службу, побут, боротьбу командирів та вояків Українського Січового Стрілецтва, ОУН-УПА, дивізії „Галичина”, Робітничо-селянської Червоної армії тощо.

Тому участь членів Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" у створенні фільму, присвяченого сторіччю народження головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича, є одним з етапів розвитку згаданого тематичного напрямку діяльності Товариства.
При зйомках фільму, які відбувалися на місці загибелі Романа Шухевича у с.Білогорща поблизу м.Львова, було використано, зокрема, одяг та елементи військового спорядження, зібраного та відновленого членами гуртка  військово-історичної реконструкції Товариства «Пам’ять».

Робочі моменти зйомок фільму можна переглянути у відповідному розділі Фотогалереї

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)