Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Статті (історичні джерела) arrow У Львові відсвяткували День захисника України і 78-у річницю УПА Сьогодні: 30.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


У Львові відсвяткували День захисника України і 78-у річницю УПА Надрукувати
Любомир Горбач   
22.10.2020
  14 жовтня у Львові відзначили День захисника та 78-му річницю створення Української повстанської армії. З цієї нагоди центром міста пройшов "Марш слави УПА", організований громадською організацією Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять".

 Участь у заході взяло понад 100 реконструкторів з Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" і військово-історичного музею "Жива історія" у формі бійців УПА з відповідною зброєю та амуніцією.

Пройшов марш з площі Данила Галицького, проспектом Свободи і до міської Ратуші. Пішу колону супроводжувала раритетна військова техніка.  Учасники скандували патріотичні гасла "Слава Україні! Героям Слава!", "Слава Збройним силам України!", "Степанові Бандері слава!", "Роману Шухевичу слава!".

А пізніше, поблизу м.Львова у с.Конопниця, на території музею "Жива історія", відбулося військово-історичне дійство "Бій відділів УПА проти московсько-радянських окупантів".

Висвітлення події у ЗМІ:

У Львові пройшов марш слави УПА

Львовом пройшов марш слави УПА (ФОТО)

Львовом пройшов Марш слави УПА

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)