Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Віднайдений останок воїна дивізії "Галичина" із села Вороняки Сьогодні: 30.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Віднайдений останок воїна дивізії "Галичина" із села Вороняки Надрукувати
Ярослав Онищук   
03.08.2007

Нещодавно в селі Ясенів Бродівського району Львівської області під час земляних робіт пов'язаних із будівництвом нової дороги місцевими мешканцями у насунутому будівельною технікою грунті було виявлено фрагменти (кістки) людського останка. Своєчасне призупинення подальших робіт посприяло дослідженню місця виявлення останка. 

Товариством "Пам'ять" було детально досліджено місце знахідки. В результаті проведеної роботи вдалося віднайти основне місце захоронення та провести ексгумацію трьох останків. Наявні супровідні матеріали свідчать, що в одній ямі було захоронено двох вояків дивізії "Галичина" та одного вояка Червоної Армії, які загинули тут влітку 1944 року.

місце знахідки

За свідченням місцевих мешканців один із "дивізійників" був родом із села Вороняки Золочівського району Львівської області.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)