Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Товариством "Пам'ять" створено відеокліп на повстанську пісню "В чорнім лісі" Сьогодні: 30.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Товариством "Пам'ять" створено відеокліп на повстанську пісню "В чорнім лісі" Надрукувати
осередок Товариства   
24.02.2008

На вшанування пам'яті полковника Української повстанської армії Василя-Андрусяка "Грегота-Різуна", який загинув 24 лютого 1946 року в бою із московсько-більшовицьким окупантом, а також у пам'ять про багатьох безіменних героїв, які полягли у боротьбі за Україну, Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять" та Львівською  обласною організацією Всеукраїнського об'єднання "Свобода" створено музичний відеокліп на повстанську пісню "В чорнім лісі". Пісня звучить у виконанні заслуженого артиста України Остапа Стахіва. Це вже другий відеокліп на повстанську тематику, створений товариством "Пам'ять".

Завантажити відеокліп (~ 39 Мб)    Відеокліп у форматі для мобільного телефона (~ 5 Мб)

Дізнатись про історію боротьби та загибелі командира тактичного відтинку "Чорний ліс" полковника Української повстанської армії Василя-Андрусяка "Грегота-Різуна" можна, зокрема, із статті "Перемога куреня "Різуна" Василя Андрусяка на г.Лопата" .


 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)