Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Військово-історична реконструкція arrow Тривають зйомки фільму про боротьбу ОУН та УПА Сьогодні: 03.12.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Тривають зйомки фільму про боротьбу ОУН та УПА Надрукувати
Осередок Товариства   
05.05.2008

DocFilmKomarno 2
DatsoPic 1.0 © 2006 by Andrey DatsoНещодавно відділом української військово-історичної реконструкції товариства “Пам’ять” було завершено зйомки сюжету до документально-художнього фільму, присвяченого героїчній боротьбі Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії проти німецького та московського окупантів у 40-50 роках ХХ століття. 

Сюжет про масові розстріли політичних в’язнів совєтських тюрем влітку 1941 року московськими більшовиками котрі, утікаючи під натиском гітлерівської армії проявили нечувану жорстокість супроти українського населення, було відзнято у колишній в’язниці містечка Комарно Городоцького району Львівської області.

Допомогу у відтворенні тих подій надали місцеві мешканці, які у ті жахливі часи “комуністичного раю” були свідками злочинів московсько-більшовицьких катів.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)