Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Полеглі будуть поховані як належить ! Сьогодні: 26.11.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Полеглі будуть поховані як належить ! Надрукувати
Осередок Товариства   
23.09.2008

26 вересня 2008 року о 13.00 на військовому кладовищі вояків дивізії «Галичина», що між селами Червоне – Ясенівці Золочівського району Львівської області, відбудеться перепоховання 57 віднайдених на місцях боїв останків вояків української дивізії «Галичина», радянської «Червоної Армії» та німецького «Вермахту», які загинули у липні 1944 року під час німецько-радянської війни.

У перепохованні візьмуть участь ветерани української дивізії «Галичина», «Червоної Армії», представники Німецької народної спілки по догляду за військовими похованнями в Україні.

Громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять», Львівська обласна рада, управління внутрішньої політики Львівської ОДА, які є ініціаторами проведення даного перепоховання, запрошують громадськість та представників засобів масової інформації взяти участь у вшануванні пам’яті загиблих вояків, які вперше будуть перепоховуватись за участю представників трьох колись ворогуючих сторін.

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)