Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
  • Ukrainian
  • English
Переглянути НОВИЙ фільм "Хрещений двічі" створений Товариством пошуку жертв війни "Пам'ять"
Головна arrow Новини arrow Марш «Слави Української Повстанської Армії» та вистава «Повстанці з минулого» у Львові Сьогодні: 29.10.2020
Головна
Новини
Експедиції
Статті (історичні джерела)
Військово-історична реконструкція
Кіно & відео студія
Фотогалерея
Довідкова інформація
Мандруємо Україною
Матеріали у тему


Марш «Слави Української Повстанської Армії» та вистава «Повстанці з минулого» у Львові Надрукувати
Любомир Горбач   
09.10.2008

12 жовтня до 66-ї річниці створення Української Повстанської Армії Товариство пошуку жертв війни «Пам`ять» за підтримки ЛОО ВО «Свобода» проведе марш «Слави Української Повстанської Армії» та відтворить бій відділу УПА проти загонів військ НКВД.

Урочиста хода розпочнеться о 12.30 годин і пройде від площі Митної через площу Галицьку по проспекту Свободи до міської Ратуші із зупинкою біля «Криївки», (площа Ринок, 14) на «Повстанську кашу». Закінчення урочистої ходи на площі Митній о 13.30 годин. Участь у марші візьмуть учасники національно-визвольних змагань, організацій, члени клубів військово-історичних реконструкцій, одягнених та споряджених у військові однострої періоду Української Повстанської Армії.

Театралізоване дійство «Повстанці з минулого», яке відтворить бій відділу УПА проти загонів військ НКВД, відбудеться о 15.00 годин на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння» (вхід до парку «Знесіння» із вулиці Заклинських, район Старознесіння, або від музею «Шевченківський Гай» біля лижного спуску).

 
Поділитися у соцмережах
< Попередня   Наступна >
2006-2019 © Товариство пошуку жертв війни ''ПАМ'ЯТЬ''
Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволене за умови повідомлення про це та посилання на джерело (в інтернет-ресурсах - на адресу сайту)